• Huvudpartners

Tisdag Tis 6 Juni Jun
Tisdag Tis 13 Juni Jun
Onsdag Ons 14 Juni Jun
Tisdag Tis 4 Juli Jul
Onsdag Ons 5 Juli Jul
Tisdag Tis 18 Juli Jul
Tisdag Tis 1 Augusti Aug
Onsdag Ons 2 Augusti Aug
Tisdag Tis 15 Augusti Aug
Tisdag Tis 22 Augusti Aug
Tisdag Tis 29 Augusti Aug
Tisdag Tis 7 Maj Maj
Tisdag Tis 14 Maj Maj
Tisdag Tis 21 Maj Maj
Tisdag Tis 4 Juni Jun
Tisdag Tis 11 Juni Jun
Tisdag Tis 18 Juni Jun
Tisdag Tis 25 Juni Jun
Tisdag Tis 2 Juli Jul
Onsdag Ons 3 Juli Jul
Tisdag Tis 16 Juli Jul
Tisdag Tis 23 Juli Jul
Tisdag Tis 30 Juli Jul
Tisdag Tis 6 Augusti Aug
Tisdag Tis 13 Augusti Aug

KÖP DITT ÅRSKORT NU!

10 april 2024 10:11

Köp ditt årskort för redan idag för att ge ditt stöd till föreningen och laget.


Nu när speedwaysäsongen 2024 närmar sig är det dags att skaffa ett årskort. Genom att investera i ett årskort säkrar inte bara dina platser på läktaren varje tävlingsdag utan bidrar även till föreningens ekonomi och framtida framgång.

Ett årskort är mer än bara entré till spännande tävlingar. Det är ett uttryck för din lojalitet och kärlek till sporten och laget. Dessutom hjälper ditt stöd till att utveckla talangfulla förare, förbättra faciliteter och skapa en starkare gemenskap bland supportrarna.

Så varför vänta? Skaffa ditt årskort redan idag och upplev adrenalinfyllda tävlingar samtidigt som du spelar en avgörande roll i föreningens framtid. Ge dig själv den ultimata speedwayupplevelsen och stötta din favoritförening på vägen mot framgång.

Årskort köpes här!